Mūsų naujas adresas: Aušros g. 5, Ginkūnai.A; B; BE kategorijos!!! Pavasaris atėjo-Moto sezonas atidarytas!!!

Kategorijos

AM; A1; A2; AAM - Mopedai ir lengvieji keturračiai.
Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti- 15 metų.
A1 - Motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai.
BAutomobiliai, kurių didžiausia leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neskaitant vairuotojo; Tokie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.
BEB kategorijos automobilio ir priekabos, kurios didžiausia leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg, junginiai. T. y. bendras sąstato svoris negali viršyti 7 000 kg.
Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti - 18 metų.
CAutomobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausia leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neskaitant vairuotojo; Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausia leidžiamoji masė ne dides
CEC kategorijos automobilių ir priekabų, kurių didžiausia leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginiai.
Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti- 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.
Lietuvos automobilininkų sąjunga Regitra Valstybinė kelių transporto inspekcija